...

Social Media

Komunikacja, budowanie relacji z klientami, wyrażanie tożsamości marki i zyskiwanie zaufania – social media stanowią znacznie więcej niż tylko rozrywkę; to potężne narzędzie marketingowe. Jak prowadzić je tak, aby przynosiły firmie realne korzyści i szybki rozwój? Z chęcią poszerzymy zasięgi Twojej firmy. Zobacz, jak!

Co zyskasz

dzięki naszej współpracy?

IMG-7539-removebg-preview.png

Web Designer

Strategia dopasowana do twoich potrzeb

Twoja firma jest niepowtarzalna, co oznacza, że jej potrzeby również są wyjątkowe. W zależności od rodzaju działalności, grupy docelowej i celów, które chcesz osiągnąć, proponujemy strategię mediów społecznościowych, uwzględniając najnowsze trendy. Naszym celem jest zapewnić, że Twoja firma będzie zawsze na bieżąco i efektywnie komunikować się z klientami.

Minimum 8 postów miesięcznie

Regularna komunikacja jest kluczowa w procesie budowania lojalności i zaufania klientów. Publikacja co najmniej 8 postów w miesiącu umożliwia rozwijanie relacji i reagowanie na potrzeby odbiorców. Chętnie pomożemy Ci dostosować ilość komunikatów, aby były maksymalnie skuteczne.

Indywidualne grafiki spójne z Identyfikacją wizualną

Grafiki w mediach społecznościowych pełnią wiele istotnych funkcji – od przyciągania uwagi po stanowienie kluczowego nośnika informacji o firmie. Dostosowane do identyfikacji wizualnej pomagają budować zaufanie i sprawiają, że
Twoje media społecznościowe stają się atrakcyjniejsze dla odbiorców. W końcu chodzi właśnie o to, aby Twoje treści były chętnie oglądane, prawda?

Uzupełnienie profili

Niedopracowany profil w mediach społecznościowych może odstraszać potencjalnych klientów i budzić niepewność – tego naprawdę nie chcesz. Aktualne i spójne informacje o Twojej firmie stanowią fundament budowania wiarygodnego wizerunku. Dbamy o ich ujednolicenie i prezentację w przystępny sposób, aby zapewnić, że nikt nie będzie miał wątpliwości co do Twojego profesjonalizmu

Dedykowany opiekun

Social media nigdy nie śpią – to miejsce, gdzie życie toczy się nieustannie, a Twoja firma powinna być tam obecna. Jednak nie musisz tego robić osobiście. W ramach naszej współpracy otrzymasz wsparcie od dedykowanego opiekuna Twoich mediów społecznościowych, który stale monitoruje je i trzyma rękę na pulsie.
IMG-7537-removebg-preview.png

Web Developer

Indywidualność

Z nami masz gwarancję, że Twoja strona będzie niepowtarzalna i wyróżniająca się
na tle konkurencji. Tworzymy nietuzinkowo — w 100% spersonalizowany projekt w
pełni zaspokoi Twoje oczekiwania.

Social Media

Komunikacja, budowanie relacji z klientami, wyrażanie tożsamości marki i zyskiwanie zaufania – social media stanowią znacznie więcej niż tylko rozrywkę; to potężne narzędzie marketingowe. Jak prowadzić je tak, aby przynosiły firmie realne korzyści i szybki rozwój?

Z chęcią poszerzymy zasięgi Twojej firmy. Zobacz, jak!

Co zyskasz

dzięki naszej współpracy?
Strategia dopasowana do twoich potrzeb
Twoja firma jest niepowtarzalna, co oznacza, że jej potrzeby również są wyjątkowe.
Minimum 8 postów miesięcznie
Regularna komunikacja jest kluczowa w procesie budowania lojalności i zaufania klientów. Publikacja co najmniej 8 postów w miesiącu umożliwia rozwijanie relacji i reagowanie na potrzeby odbiorców.
Indywidualne grafiki
Grafiki w mediach społecznościowych pełnią wiele istotnych funkcji - od przyciągania uwagi po stanowienie kluczowego nośnika informacji o firmie. Dostosowane do identyfikacji wizualnej pomagają budować zaufanie.
Uzupełnienie profili
Niedopracowany profil w mediach społecznościowych może odstraszać potencjalnych klientów i budzić niepewność - tego naprawdę nie chcesz.
Dedykowany opiekun
Social media nigdy nie śpią - to miejsce, gdzie życie toczy się nieustannie, a Twoja firma powinna być tam obecna. Jednak nie musisz tego robić osobiście.
Previous
Next

Jakie social media prowadzimy?

Zobacz gdzie warto być online!

01.

FACEBOOK

To narzędzie, które zdobyło serca internautów, a przedsiębiorcy szybko dostrzegli jego potencjał. To doskonała platforma do dzielenia się wydarzeniami, zdjęciami i opinią – włącznie z tymi biznesowymi.

02.

INSTAGRAM

Początkowo na Instagramie były to zdjęcia z wakacji i popularne hashtagi. Teraz to potężne narzędzie marketingowe, które przyciąga Twoich przyszłych klientów za pomocą estetycznych kreacji i angażującej komunikacji. Instagram to platforma, na której masz ogromną swobodę działania i możliwość zdobycia nowych serc.

03.

LINKEDIN

To miejsce, gdzie biznes kwitnie i stale poszerza swoje horyzonty. To platforma, na której możesz przedstawić swoją firmę w najbardziej profesjonalny sposób, skupiając się na interakcjach między przedsiębiorstwami i pracownikami.

04.

Pozwól nam

Zwiększyć zasięgi
+ 48 570 457 403
agencja@aronmeiden.com

Nasze wybrane projekty

Skontaktuj się z nami!

a my odpowiemy na wszystkie Twoje potrzeby!
+ 48 570 457 403
agencja@aronmeiden.com

FAQ

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej!

Oczywiście, jesteśmy elastyczni i możemy zarządzać wybranym przez Ciebie kanałem lub dwoma – wszelkie kombinacje są możliwe. Nasza strategia dostosowuje się do potrzeb Twojej firmy.
Nasza obsługa mediów społecznościowych w Aronmeiden obejmuje tworzenie treści i grafik do publikowanych postów. Jednak jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz relacji, filmów, lub innych specjalnych treści, zachęcamy do kontaktu z nami!
Oczywiście, jesteśmy elastyczni! Jeśli zechcesz, możemy przed publikacją każdego gotowego posta poddać Twojej weryfikacji i opublikować go dopiero po Twoim zaakceptowaniu.
Jeśli chcesz, możesz podawać lub sugerować tematy postów – dostosujemy się do Twoich wymagań i zrealizujemy Twoje założenia. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić czas i zmniejszyć swoje zaangażowanie – kreowaniem postów i ich tematyki zajmie się Aronmeiden, kompleksowo.
Nasz plan postów zwykle obejmuje okres miesiąca. Daje to nam elastyczność i czas na dostosowywanie się do dynamicznie zmieniającego się środowiska mediów społecznościowych.
Pewnie, że tak to Twoje media społecznościowe, więc masz pełne prawo do decydowania o nich. Niemniej jednak, zachęcamy do zachowania jednolitego stylu komunikacji i spójnej identyfikacji wizualnej. Dlatego, w celu podejmowania decyzji o publikacjach, zalecamy pozostawanie w kontakcie z nami.

Przebieg współpracy:

01.

Brief

Pierwsze kroki to poznanie bliżej Twojej firmy. Pytamy o rodzaj działalności i cele, które sobie wyznaczyłeś. Zbieramy informacje na temat Twojej grupy docelowej i oczekiwania związane z naszą współpracą. Analizujemy dotychczasowe działania i potrzeby, aby dostarczyć Ci spersonalizowaną propozycję. Naszym celem jest zrozumienie Twojego biznesu i pomaganie Ci w osiągnięciu sukcesu.

02.

Przygotowujemy się

Analizujemy konkurencję na rynku, ustalamy ilość postów i styl komunikacji, który odzwierciedli Twoją firmę. Następnie proponujemy strategię, abyś mógł odnieść sukces w mediach społecznościowych.

03.

Tworzymy treści i grafiki

Po zaakceptowaniu planu działania, przechodzimy do działania! Tworzymy posty i grafiki zgodnie z ustalonym harmonogramem i celami, które razem chcemy osiągnąć. Każdy post jest starannie tworzony od podstaw, aby jak najlepiej oddać charakter Twojej firmy, unikając „kopiuj-wklej”. Analizujemy informacje i konkurencję, ustalamy ilość postów i styl komunikacji, który odzwierciedli Twoją firmę. Następnie proponujemy strategię, abyś mógł odnieść sukces w mediach społecznościowych.

04.

Planujemy posty

Planujemy posty z wyprzedzeniem, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Masz pełen wgląd do każdego z nich i pełne prawo do sugerowania zmian, które wprowadzamy priorytetowo. Dzięki temu masz pewność, że każdy komunikat zostaje dokładnie zweryfikowany przed opublikowaniem.

05.

Monitorujemy

W mediach społecznościowych to nie tylko publikowanie jest istotne, ale także stała kontrola i monitorowanie efektywności działań. W miarę jak zasięgi i zaangażowanie zmieniają się, odpowiadamy na te sygnały z prędkością światła, dostosowując naszą strategię do bieżących potrzeb. Dzięki temu możemy osiągnąć najlepsze rezultaty.

Na czym polega fenomen Google Ads?

Dlaczego warto zadbać o social media?

Pamiętasz, kiedy ostatnio miałeś dzień „bez social mediów”? To codzienność także Twoich potencjalnych klientów. Aktywność w mediach społecznościowych daje Twojej firmie ogromną siłę i możliwości, które mogą stanowić nowy napęd do rozwoju przedsiębiorstwa Nie musisz martwić się przygotowywaniem treści i grafik. Możesz zaufać specjalistom, którzy wiedzą, gdzie, kiedy i jak to robić. Otwórz się na nowe kanały komunikacji i rób to profesjonalnie z pomocą Aronmeiden. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie w Internecie trwa tylko kilka sekund, dlatego wygląd Twojej strony jest kluczowy. Dzięki funkcjonalnej stronie internetowej możesz otwierać nowe możliwości rozwoju firmy i osiągać satysfakcjonujące zyski.

Rodzaje stron internetowych

Nie wiesz, czego potrzebujesz? Skontaktuj się z nami — podpowiemy Ci!

01.

FACEBOOK

To narzędzie, które zdobyło serca internautów, a przedsiębiorcy szybko dostrzegli
jego potencjał. To doskonała platforma do dzielenia się wydarzeniami, zdjęciami i
opinią – włącznie z tymi biznesowymi.

02.

INSTAGRAM

Początkowo na Instagramie były to zdjęcia z wakacji i popularne hashtagi. Teraz to
potężne narzędzie marketingowe, które przyciąga Twoich przyszłych klientów za
pomocą estetycznych kreacji i angażującej komunikacji. Instagram to platforma, na
której masz ogromną swobodę działania i możliwość zdobycia nowych serc.

03.

LINKEDIN

To miejsce, gdzie biznes kwitnie i stale poszerza swoje horyzonty. To platforma, na
której możesz przedstawić swoją firmę w najbardziej profesjonalny sposób,
skupiając się na interakcjach między przedsiębiorstwami i pracownikami.

Pozwól nam

zwiększyć zasięg Twoich social mediów

Nasze wybrane projekty

Prawo w wirtualnym świecie

Kancelaria Joanny Kałdowskiej-Michalak zaufała nam — a my stworzyliśmy stronę emanującą profesjonalizmem i bogatym doświadczeniem radcy prawnego, któremu można zaufać. Zadbaliśmy o łatwy i estetyczny dostęp do pomocy dla firm i osób prywatnych w osiąganiu swoich celów na tle prawnym.

Skontaktuj się z nami!

a my odpowiemy na wszystkie Twoje potrzeby!

FAQ

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej!

Oczywiście, jesteśmy elastyczni i możemy zarządzać wybranym przez Ciebie kanałem lub dwoma – wszelkie kombinacje są możliwe. Nasza strategia dostosowuje się do potrzeb Twojej firmy.
Nasza obsługa mediów społecznościowych w Aronmeiden obejmuje tworzenie treści i grafik do publikowanych postów. Jednak jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz relacji, filmów, lub innych specjalnych treści, zachęcamy do kontaktu z nami!
Oczywiście, jesteśmy elastyczni! Jeśli zechcesz, możemy przed publikacją każdego gotowego posta poddać Twojej weryfikacji i opublikować go dopiero po Twoim zaakceptowaniu.
Jeśli chcesz, możesz podawać lub sugerować tematy postów – dostosujemy się do Twoich wymagań i zrealizujemy Twoje założenia. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić czas i zmniejszyć swoje zaangażowanie – kreowaniem postów i ich tematyki zajmie się Aronmeiden, kompleksowo.
Nasz plan postów zwykle obejmuje okres miesiąca. Daje to nam elastyczność i czas na dostosowywanie się do dynamicznie zmieniającego się środowiska mediów społecznościowych.
Pewnie, że tak to Twoje media społecznościowe, więc masz pełne prawo do decydowania o nich. Niemniej jednak, zachęcamy do zachowania jednolitego stylu komunikacji i spójnej identyfikacji wizualnej. Dlatego, w celu podejmowania decyzji o publikacjach, zalecamy pozostawanie w kontakcie z nami.

Przebieg współpracy:

Zobacz, jak w kilku krokach odmienimy Twoje
social media!

01.

Brief

Pierwsze kroki to poznanie bliżej Twojej firmy. Pytamy o rodzaj działalności i cele, które sobie wyznaczyłeś. Zbieramy informacje na temat Twojej grupy docelowej i oczekiwania związane z naszą współpracą. Analizujemy dotychczasowe działania i potrzeby, aby dostarczyć Ci spersonalizowaną propozycję. Naszym celem jest zrozumienie Twojego biznesu i pomaganie Ci w osiągnięciu sukcesu.

02.

Przygotowujemy się

Analizujemy informacje i konkurencję, ustalamy ilość postów i styl komunikacji, który odzwierciedli Twoją firmę. Następnie proponujemy strategię, abyś mógł odnieść sukces w mediach społecznościowych.

03.

Tworzymy treści i grafiki

Po zaakceptowaniu planu działania, przechodzimy do działania! Tworzymy posty i grafiki zgodnie z ustalonym harmonogramem i celami, które razem chcemy osiągnąć. Każdy post jest starannie tworzony od podstaw, aby jak najlepiej oddać charakter Twojej firmy, unikając „kopiuj-wklej”. Analizujemy informacje i konkurencję, ustalamy ilość postów i styl komunikacji, który odzwierciedli Twoją firmę. Następnie proponujemy strategię, abyś mógł odnieść sukces w mediach społecznościowych.

04.

Planujemy posty

Planujemy posty z wyprzedzeniem, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Masz pełen wgląd do każdego z nich i pełne prawo do sugerowania zmian, które wprowadzamy priorytetowo. Dzięki temu masz pewność, że każdy komunikat zostaje dokładnie zweryfikowany przed opublikowaniem.

05.

Monitorujemy

W mediach społecznościowych to nie tylko publikowanie jest istotne, ale także stała kontrola i monitorowanie efektywności działań. W miarę jak zasięgi i zaangażowanie zmieniają się, odpowiadamy na te sygnały z prędkością światła, dostosowując naszą strategię do bieżących potrzeb. Dzięki temu możemy osiągnąć najlepsze rezultaty.

Dlaczego warto zadbać o social media?

Pamiętasz, kiedy ostatnio miałeś dzień „bez social mediów”? To codzienność także Twoich potencjalnych klientów. Aktywność w mediach społecznościowych daje Twojej firmie ogromną siłę i możliwości, które mogą stanowić nowy napęd do rozwoju przedsiębiorstwa

Nie musisz martwić się przygotowywaniem treści i grafik. Możesz zaufać specjalistom, którzy wiedzą, gdzie, kiedy i jak to robić. Otwórz się na nowe kanały komunikacji i rób to profesjonalnie z pomocą Aronmeiden.

Pamiętaj, że pierwsze wrażenie w Internecie trwa tylko kilka sekund, dlatego wygląd Twojej strony jest kluczowy. Dzięki funkcjonalnej stronie internetowej możesz otwierać nowe możliwości rozwoju firmy i osiągać satysfakcjonujące zyski.

Social Media

Komunikacja, budowanie relacji z klientami, wyrażanie tożsamości marki i zyskiwanie zaufania – social media stanowią znacznie więcej niż tylko rozrywkę; to potężne narzędzie marketingowe. Jak prowadzić je tak, aby przynosiły firmie realne korzyści i szybki rozwój?

Z chęcią poszerzymy zasięgi Twojej firmy. Zobacz, jak!

Co zyskasz

dzięki naszej współpracy
Strategia dopasowana do twoich potrzeb
Twoja firma jest niepowtarzalna, co oznacza, że jej potrzeby również są wyjątkowe.
Minimum 8 postów miesięcznie
Regularna komunikacja jest kluczowa w procesie budowania lojalności i zaufania klientów. Publikacja co najmniej 8 postów w miesiącu umożliwia rozwijanie relacji i reagowanie na potrzeby odbiorców.
Indywidualne grafiki
Grafiki w mediach społecznościowych pełnią wiele istotnych funkcji - od przyciągania uwagi po stanowienie kluczowego nośnika informacji o firmie. Dostosowane do identyfikacji wizualnej pomagają budować zaufanie.
Uzupełnienie profili
Niedopracowany profil w mediach społecznościowych może odstraszać potencjalnych klientów i budzić niepewność - tego naprawdę nie chcesz.
Dedykowany opiekun
Social media nigdy nie śpią - to miejsce, gdzie życie toczy się nieustannie, a Twoja firma powinna być tam obecna. Jednak nie musisz tego robić osobiście.
Previous
Next

Jakie social media prowadzimy?

Zobacz gdzie warto być online!

01.

FACEBOOK

To narzędzie, które zdobyło serca internautów, a przedsiębiorcy szybko dostrzegli jego potencjał. To doskonała platforma do dzielenia się wydarzeniami, zdjęciami i opinią – włącznie z tymi biznesowymi.

02.

INSTAGRAM

Początkowo na Instagramie były to zdjęcia z wakacji i popularne hashtagi. Teraz to potężne narzędzie marketingowe, które przyciąga Twoich przyszłych klientów za pomocą estetycznych kreacji i angażującej komunikacji. Instagram to platforma, na której masz ogromną swobodę działania i możliwość zdobycia nowych serc.

03.

LINKEDIN

To miejsce, gdzie biznes kwitnie i stale poszerza swoje horyzonty. To platforma, na której możesz przedstawić swoją firmę w najbardziej profesjonalny sposób, skupiając się na interakcjach między przedsiębiorstwami i pracownikami. Dzielenie się wartościową wiedzą i budowanie wizerunku profesjonalisty to możliwości, które warto wykorzystać, prawda? LinkedIn to świetne miejsce do rozwoju i networkingu biznesowego.

Nasze wybrane projekty

Skontaktuj się z nami!

a my odpowiemy na wszystkie Twoje potrzeby!
+ 48 570 457 403
agencja@aronmeiden.com

FAQ

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej!

Oczywiście, jesteśmy elastyczni i możemy zarządzać wybranym przez Ciebie kanałem lub dwoma – wszelkie kombinacje są możliwe. Nasza strategia dostosowuje się do potrzeb Twojej firmy.
Nasza obsługa mediów społecznościowych w Aronmeiden obejmuje tworzenie treści i grafik do publikowanych postów. Jednak jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz relacji, filmów, lub innych specjalnych treści, zachęcamy do kontaktu z nami!
Oczywiście, jesteśmy elastyczni! Jeśli zechcesz, możemy przed publikacją każdego gotowego posta poddać Twojej weryfikacji i opublikować go dopiero po Twoim zaakceptowaniu.
Jeśli chcesz, możesz podawać lub sugerować tematy postów – dostosujemy się do Twoich wymagań i zrealizujemy Twoje założenia. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić czas i zmniejszyć swoje zaangażowanie – kreowaniem postów i ich tematyki zajmie się Aronmeiden, kompleksowo.
Nasz plan postów zwykle obejmuje okres miesiąca. Daje to nam elastyczność i czas na dostosowywanie się do dynamicznie zmieniającego się środowiska mediów społecznościowych.
Pewnie, że tak to Twoje media społecznościowe, więc masz pełne prawo do decydowania o nich. Niemniej jednak, zachęcamy do zachowania jednolitego stylu komunikacji i spójnej identyfikacji wizualnej. Dlatego, w celu podejmowania decyzji o publikacjach, zalecamy pozostawanie w kontakcie z nami.

Przebieg współpracy:

01.

Brief

Pierwsze kroki to poznanie bliżej Twojej firmy. Pytamy o rodzaj działalności i cele, które sobie wyznaczyłeś. Zbieramy informacje na temat Twojej grupy docelowej i oczekiwania związane z naszą współpracą. Analizujemy dotychczasowe działania i potrzeby, aby dostarczyć Ci spersonalizowaną propozycję. Naszym celem jest zrozumienie Twojego biznesu i pomaganie Ci w osiągnięciu sukcesu.

02.

Przygotowujemy się

Analizujemy informacje i konkurencję, ustalamy ilość postów i styl komunikacji, który odzwierciedli Twoją firmę. Następnie proponujemy strategię, abyś mógł odnieść sukces w mediach społecznościowych.

03.

Tworzymy treści i grafiki

Po zaakceptowaniu planu działania, przechodzimy do działania! Tworzymy posty i grafiki zgodnie z ustalonym harmonogramem i celami, które razem chcemy osiągnąć. Każdy post jest starannie tworzony od podstaw, aby jak najlepiej oddać charakter Twojej firmy, unikając „kopiuj-wklej”. Analizujemy informacje i konkurencję, ustalamy ilość postów i styl komunikacji, który odzwierciedli Twoją firmę. Następnie proponujemy strategię, abyś mógł odnieść sukces w mediach społecznościowych.

04.

Planujemy posty

Planujemy posty z wyprzedzeniem, zgodnie z ustalonym harmonogramem. Masz pełen wgląd do każdego z nich i pełne prawo do sugerowania zmian, które wprowadzamy priorytetowo. Dzięki temu masz pewność, że każdy komunikat zostaje dokładnie zweryfikowany przed opublikowaniem

05.

Monitorujemy

W mediach społecznościowych to nie tylko publikowanie jest istotne, ale także stała kontrola i monitorowanie efektywności działań. W miarę jak zasięgi i zaangażowanie zmieniają się, odpowiadamy na te sygnały z prędkością światła, dostosowując naszą strategię do bieżących potrzeb. Dzięki temu możemy osiągnąć najlepsze rezultaty.

Dlaczego warto zadbać o social media?

Czy pamiętasz, kiedy ostatnio miałeś dzień „bez social mediów”? To codzienność także Twoich potencjalnych klientów. Aktywność w mediach społecznościowych daje Twojej firmie ogromną siłę i możliwości, które mogą stanowić nowy napęd do rozwoju przedsiębiorstwa.

Nie musisz martwić się przygotowywaniem treści i grafik. Możesz zaufać specjalistom, którzy wiedzą, gdzie, kiedy i jak to robić. Otwórz się na nowe kanały komunikacji i rób to profesjonalnie z pomocą Aronmeiden.

Pamiętaj, że pierwsze wrażenie w Internecie trwa tylko kilka sekund, dlatego wygląd Twojej strony jest kluczowy. Dzięki funkcjonalnej stronie internetowej możesz otwierać nowe możliwości rozwoju firmy i osiągać satysfakcjonujące zyski.
Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.